Доктор Іллінойського університету викладає у СНУ ім. В. Даля

Аташе Посольства США в Україні з питань викладання англійської мови Томас Сантос і доктор Іллінойського університету в місті Урбана-Шампейн США Рут Йонц прибули до Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Цей візит став можливим завдяки отриманому від Посольства США в Україні Далівським університетом гранту на проведення семінарів-тренінгів з викладання «Ділової англійської мови». Під час зустрічі гостей з ректором СНУ ім. В.Даля Олександром Голубенком та проректором з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційних технологій Валерієм Дядичевим обговорювалися спільні проекти в рамках співпраці. Під час екскурсії по університету гості відвідали музеї «Україна і світ», Історії і досягнень, а також телевізійну студію. Семінари-тренінги в Далівському університеті проходитимуть три тижні. Після підвищення кваліфікації кожен із 26 слухачів отримає відповідний сертифікат. Лекції ведуться для викладачів з шести кафедр: іноземних мов, англійської мови, практики іноземних мов, теорії і практики перекладу германських та романських мов, менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, комп’ютерних систем та мереж, а також Департаменту європейських і американських студій. «Це прекрасно, що лекції проводитиме саме Рут Йонц – вона відмінний викладач і професіонал, – сказав аташе Посольства США в Україні з питань викладання англійської мови Томас Сантос. – Ми пишаємось відносинами, які існують між посольством США в Україні та Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля». Рут Йонц працює 25 років в Іллінойському університеті, де викладає англійську мову як іноземну. В Україну вона приїхала вперше.