Доктор Інінойського університету обговорила з далівцями систему освіти США

У рамках семінарів-тренінгів з викладання «Ділової англійської мови», що проводить у Далівському університеті доктор Іллінойського університету в місті Урбана-Шампейн США Рут Йонц, пройшла зустріч зі студентами Департаменту європейських та американських студій. На зустрічі Рут Йонц розповіла про освітню систему США та свій викладацький досвід, який налічує 25 років викладання англійської мови як іноземної. Студенти Департаменту європейських та американських студій, що брали участь в освітніх програмах стажування у США поділилися враженнями від перебування за кордоном. «Ця зустріч для наших студентів – ніби Америка очима професора з США та Америка очима наших студентів» – розповіла директор Департаменту європейських та американських студій Марина Недопьокіна. Нагадаємо, що доктор Іллінойського університету в місті Урбана-Шампейн США Рут Йонц протягом трьох тижнів проводить семінари-тренінги з викладання «Ділової англійської мови», які стали можливими завдяки гранту, отриманому від Посольства США в Україні Далівським університетом.