Доктор Олександр Скобін представив далівцям творчий звіт

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся традиційний авторський вечір поета та композитора члена Міжрегіонального союзу письменників України, голови об’єднання композиторів Луганської області Олександра Скобіна. Доцент кафедри проблеми людини та філософії здоров’я кандидат медичних наук Олександр Скобін працює головним лікарем санаторія-профілакторія СНУ ім. В. Даля з моменту його створення. За фахом він є лікарем-психотерапевтом з майже 50-річним стажем. Все починалося із завершення написання дисертації – потім Олександр Тимофійович почав писати вірші. До віршів „для шафи” почали добавлятися мелодії. Вже близько двадцяти років він пише чудові пісні. Основна тема – любов. На кожному творчому вечорі на сцені разом із Олександром Скобіним – діти, бо багато пісень присвячено саме їм. Усі концерти Олександр Скобін проводить безкоштовно. Пісні для нього – це хоббі. Про естрадну кар’єру лікар навіть не думає, і зазначає: „Я – лікар, і буду їм до кінця”, хоча декілька разів його пісні виходили у фінал конкурсу „Пісенні стежини нашої долі”. З його піснями знайомі не тільки в Україні, але в Росії, США, Канаді, Португалії, Ізраїлі тощо. Сьогодні Олександр Тимофійович є автором 21 диску з піснями та чотирьох книг з романсами. Зараз він працює над диском з дитячими піснями та пише п’яту книгу з піснями та романсами. «До своїх концертів ставлюсь завжди критично, – розповів Олександр Скобін. – Цей концерт пройшов дуже вдало, в мене не було навіть маленьких дрібних зауважень, що завжди мають місце». На концерті глядачі мали змогу насолодитися як вже «хітовими» піснями, такими як «Голубое море», «Журавлі», «Мамина пісня», «Хризантеми», так і новими піснями. Разом з Олександром Тимофійовичем на концерті його пісні виконували студенти, випускники університету та дитячий колектив «Квітонька». «Зараз я намагаюся спробувати себе у різних жанрах, – розповів Олександр Скобін. – Вперше я написав акапелу та заспівав її на концерті. Це складний жанр, як у написанні, так і у виконанні. Проте, думаю, вийшло непогано – глядачам сподобалося, а це найвища нагорода для мене».