Доповідь співробітниці СНУ ім. В.Даля отримала високу оцінку на Міжнародній конференції

Доцент кафедри практичної психології та соціальної роботи факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В.Даля, кандидат психологічних наук Ольга Мітічкіна представила доповідь «Проблема кризи ідентичності в сучасному суспільстві» на Міжнародній науково-практичній конференції «Методологія: теорія та практика символдрами» у Києві.

Авторка зазначила загострення ознак кризи ідентичності на просторі сучасного суспільства України. За матеріалами власного досвіду роботи, зокрема на базі науково-практичного Центру медико-соціальних та психотехнологій О.Мітічкіна представила практичні рекомендації щодо подолання цього явища в рамках психологічної та психотерапевтичної допомоги.

Зміст викладеного матеріалу здобув високу оцінку учасників конференції, зокрема Ульриха Заксе – професора, доктора медичних наук, голови правління AGKB (Німеччина). Було підкреслено своєчасність зазначеної проблеми, глибину викладеного матеріалу та  необхідність врахування практичного досвіду у роботі фахівців – психологів та психотерапевтів.