Доробок нашого студента-священика високо оцінили організатори IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції

Вищу освіту у СНУ ім. В. Даля здобувають не лише вчорашні випускники шкіл. Серед наших студентів чимало цікавих особистостей з великим життєвим та професійним досвідом. Василь Курилик – один з таких студентів.

Василь Курилик живе на Західній Україні. Майже половину свого життя – 25 років – він має сан священника. У свої 53 роки він вчився на першому курсі очної магістратури у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича (філософсько-теологічний факультет). Але через те, що спеціальність "Богослов'я" не пройшла акредитацію, він був змушений шукати інший університет. Тепер він студент-заочник нашого університету.

Нещодавно Василь Курилик брав участь у IV Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Людина у світі духовної культури», яка була організована кафедрою філософії Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне). Доповідь нашого студента на тему: «Символ півмісяця як сакральний чинник міжрелігійної толерантності суспільства» була включена у програму пленарного засідання.

Щиро радіємо, що виступ Василя Курилика та активна участь у конференції викликали захоплення організаторів! Членкиня організаційного комітету, доцентка кафедри філософії  Національного університету  водного  господарства  та природокористування Тетяна Коберська написала науковому керівнику – доценту кафедри філософії, культурології та інформаційної діяльності юридичного факультету Наталії Шелковій – свої враження:

«Втішені, що долучились до нашої зустрічі східняки України! Насправді цим дорожимо, також працюємо із студентами-переселенцями. Більше того, вірю, що наша інтелектуальна молодь і стане тією елітою, яка візьме на свої юні плечі тягар відповідальності та здатна буде об'єднати у мирному руслі усю Україну й знайде таки шляхи врегулювання зовнішньої агресії. Наснагою стало ознайомлення із залученістю Вашого доробку до світового наукового товариства. Захоплені також Вашим вихованцем, Василь Курилик – він із пасіонарних… Дякую за Вашу прихильність. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!».