Доцент СНУ ім. В. Даля О.Тищенко взяла участь у V Національному форумі «Бізнес і університети»

У Києві пройшов V Національний форум «Бізнес і університети». Керівник Центру фінансової грамотності при інституті економіки та управління СНУ ім. В. Даля, доцент кафедри «Фінанси і банківська справа» Олена Тищенко взяла участь в якості спікера у окремій сесії Форуму – «Фінансова грамотність для неекономічних спеціальностей: етапи впровадження».

В рамах Форуму обговорили співпрацю бізнесу з вищими навчальними закладами та питання, чи розвивають університети підприємництво серед студентів, а також порівняли український та закордонний досвід підприємництва серед молоді.

На окремій сесії учасники проекту з фінансової грамотності поділилися досвідом щодо впровадження курсу фінансової грамотності в вишах, розповіли про труднощі, з якими стикалися при апробації курсу, та намітили подальші напрями спільної роботи на 2018 рік.