Доцент СНУ ім. В. Даля стала учасником заходу зі впровадження безготівкових розрахунків в Україні

Доцент кафедри фінансів і банківської справи інституту «Економіки і управління» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Тищенко взяла участь в «Cashless Ukraine Summit» від компанії Visa, що відбувся в Києві 9 листопада.

Робота «Cashless Ukraine Summit» була спрямована на впровадження безготівкових розрахунків в Україні. На сучасному етапі розвитку економічних відносин в світі безконтактні платежі, мобільні гроші, інноваційні фінансові послуги руйнують кордони і стереотипи, відкриваючи перед користувачами горизонт безмежних можливостей і перспектив. При цьому першочерговим напрямком для розвитку безготівкової форми в Україні є щоденні операції, зокрема, оплата транспорту, комунальних послуг, а також переведення всіх державних виплат, починаючи з пенсій і стипендій, у безготівкову форму.

Треба відзначити, що на сьогодні в Україні розроблено державну програму впровадження безготівкових розрахунків «сashless economy», яка дозволить об'єднати зусилля всіх державних органів і учасників ринку для реалізації спільного проекту розвитку безготівкових платежів.

Учасники «Cashless Ukraine Summit» представили і обговорили різні моделі прориву у сфері безконтактних платежів, драйвери безготівкової економіки, а також інноваційні тренди у створенні «cashless society».

20161110summit4

20161110summit1