Доцентові Далівського університету Віктору Гайдукову присвоєно високе звання

Указом Президента України Віктора Ющенко почесне звання „Заслужений працівник освіти України” присвоєно доцентові Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Віктору Гайдукову. Цієї відзнаки Віктора Гайдукова відзначено, як говориться в Указі, „за особисту мужність і самопожертву, виявлені в боротьбі з фашистськими загарбниками за свободу і незалежність Вітчизни, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді”. Кандидат історичних наук Віктор Гайдуков – ветеран Великої Вітчизняної війни. Брав участь у визволенні Білорусії, Прибалтики, Польщі, боях за Берлін. З 1972 року – доцент Луганського машинобудівного інституту, нині – СНУ ім. В. Даля. Є автором більше 90 наукових праць. У 2004-2005 навчальному році він розробив спецкурс „Україна і світ: актуальні проблеми сучасності”. Це – авторська розробка, викладання якої успішно апробовано на механічному факультеті. Особлива заслуга доцента Гайдукова полягає у створенні ним унікального студентського навчально-виховного центру „Україна і світ”, який веде велику просвітницьку і патріотично-виховну роботу. Діяльність центру високо оцінена не тільки студентами університету, а й громадськістю України.