Друга робоча зустріч у Луганській області «Смарт-спеціалізація: процес підприємницького відкриття, EDP зустріч 2»

У СНУ ім. В. Даля відбулася друга робоча зустріч команди Луганської області з розробки стратегії смартспеціалізації регіону, до складу якої входять науковці нашого університету. Регіональна робоча група у процесі підприємницького відкриття приступила до визначення проєктів інноваційного розвитку Луганщини із залученням наявного потенціалу хімічного комплексу.

Першу робочу зустріч у Луганській області «Смарт-спеціалізація: процес підприємницького відкриття, EDP зустріч 1» за участю представників облдержадміністрації, бізнесу та науки було проведено 3 червня 2021 року.

На початку другої зустрічі директорка Ukrainian Institute for International Politics Надія Афанасьєва звернула увагу учасників на фінансові можливості, які відкриваються перед регіоном по завершенню роботи над стратегією смартспеціалізації.

Світлана Борис, координатор смартспеціалізації в Луганській області, представила фінальну версію SWOT-аналізу хімічної промисловості регіону.

Наталія Швець, координатор пріоритетного напряму «Хімічне виробництво» в Луганській області, підкреслила важливість урахування під час смартпріоритизації трендів інноваційного розвитку, визначених цілями європейської політики смартспеціалізації.

Олена Корчуганова ознайомила членів робочої групи з сучасними напрямами розвитку світової хімічної промисловості.

У результаті брейнстормінгу учасники визначили декілька потенційних інноваційних проєктів, які потребують опрацювання й будуть оговорюватись під час наступної зустрічі.

Захід відбувся у рамках проєкту «Трансформація регіонів через спільні розумні рішення», що реалізується Ukrainian Institute for International Politics у партнерстві з Луганська обласна державна адміністрація за сприяння Проєкт USAID «Економічна підтримка Східної України».

Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!