Print

Друга вища освіта – доступніша

 

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля триває друга сесія вступних іспитів для вступників на програму підготовки спеціаліста та магістра.
Для того, щоб отримати освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра на денній або заочній формах навчання, необхідно встигнути здати документи для участі у конкурсному відборі до 18 серпня. Іспити абітурієнти денного та заочного відділення зможуть здати в період з 19 по 22 серпня.
З цього року СНУ ім. В. Даля реалізує європейську практику організації магістерської підготовки – перехресний вступ.
Нововведення цієї пропозиції полягає в тому, що дає можливість абітурієнтам вступити на програму підготовки магістра на основі диплома бакалавра за іншою спеціальністю. Наприклад, абітурієнт з радянським дипломом про освіту, отриманим за технічною спеціальністю, може прийти вчитися на економіста і через 1,5 роки отримати диплом магістра за обраною спеціальністю.
Зараз скористатися можливістю отримати другу вищу освіту поспішають не тільки нинішні випускники-бакалаври, але успішні люди, які мають досвід роботи і хочуть підвищити свою кваліфікацію. Так, співробітники Лисичанського нафтопереробного заводу ПрАТ «Лінник» вже подали більше 40 заяв на різні напрями підготовки. Новітні інформаційні технології та можливість дистанційного навчання допоможуть усім бажаючим отримати якісну освіту без відриву від виробництва.
Отримати додаткову інформацію про програму «Перехресного вступу» можна в приймальній комісії СНУ ім. В. Даля, за телефонами гарячої лінії, а також за допомогою офіційного сайту та групи в соціальній мережі