Другокурсники навчалися складати ефективне резюме

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля у листопаді цього року посприяв у проведенні онлайн презентації на тему «Майстер-клас зі складання резюме». Захід для студентів проводили працівники ТОВ «Сільпо-Фуд»: менеджерка з персоналу Олена Березан і директорка з персоналу Ольга Ядчишина.

Під час презентації здобувачі вищої освіти вчилися складати ефективне резюме, яке викличе у потенційного роботодавця інтерес до шукача без досвіду роботи. Фахівчині з підбору персоналу ділилися з молоддю своїм досвідом, знаннями та навичками. Для наочності вони оформили головні поради у цікаву презентацію.

Учасники дистанційної зустрічі – студенти другого курсу різних факультетів/інститутів університету – дізналися як скласти «сильне» резюме та уникнути при цьому помилок. Сподіваємося, ці навички стануть їм при нагоді під час працевлаштування!