Два проекти СНУ ім. В.Даля перемогли в конкурсі проектів від Британської Ради

Співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля представили три заявки на фінансування проектів з розвитку переміщених ВНЗ за Програмою «Активні Громадяни».

Відбір проектів проводив Координаційний центр переміщених ВНЗ за підтримки Британської Ради.

Далівці – «Активні Громадяни»

Всі три проекти далівців були представлені від ГО Фундація "Простір". Доцент кафедри електронних апаратів СНУ ім. В.Даля Марина Лорія за півтори хвилини зробила успішну доповідь – у комісії питань не було. Марина Геннадієвна запропонувала створити в університеті можливість для вільного пересування людей з інвалідністю  та маломобільних груп населення шляхом переобладнання входів пандусами.

Марина Лорія

Проект «Велосіті» представив випускник кафедри комп'ютерно-інтегрованих систему управління СНУ ім. В.Даля Євген Целіщев. Євген запропонував для популяризації екологічного транспорту виготовити і встановити велопаркінги і провести велоподію «Non stop».

Євген Целіщев

Проект, спрямований на підвищення обізнаності школярів Луганської області у питаннях енергозбереження та потенціалу «зелених» джерел енергії, представив директор НДІ "Іскра" СНУ ім. В.Даля Андрій Жидков.

Андрій Жидков

На заході були присутні журналісти, представники МОН, ректори університетів,  Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії Джудіт Гоф, директор офісу Британської Ради в Україні Саймон Вільямс, народний депутат України Олексій Рябчин, директор офісу Американської Ради в Україні Ярема Бачинський, головний редактор «Громадського Радіо» Андрій Куликов.

Два з трьох наших проектів були схвалені відбірковою комісією – в університеті з’являться пандуси і велопаркінги.