Співробітників і студентів СНУ ім. В.Даля відзначили у Сєвєродонецькому міськвиконкомі напередодні Дня молоді

Традиційно студенти, викладачі і співробітники Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля  приймають участь в організації і проведенні багатьох міських заходів. Їхня сумлінність, ініціативність, активне сприяння розвитку молодіжного руху  були відзначені грамотою міського голови Сєвєродонецька.

Співробітники СНУ ім. В.Даля Анна Лихоносова, Євген Зубцов, Євген Медведєв, а також студенти Олександра Панасенко і Степан Золотар були нагороджені грамотами напередодні Дня молоді невипадково. Далівці зазвичай готують концерні номери до заходів, що проходять у Міському палаці культури. До Дня захисника вітчизни і Дня Соборності України проводили флешмоби. Приймали участь у фестивалі «Студентська весна», акції «Молодий дід Мороз», святкуванні Дня міста.

У відділі молоді і спорту Сєвєродонецької міської ради знають, що далівці креативні, легкі на підйом і готові до співпраці з усіма творчими колективами регіону.

20160624den_molodi2 20160624den_molodi1