Дякуємо донорам за надію життя!

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля  відбулися вже традиційні «Дні донора».

Участь у цій благородній справі ніколи не залишає байдужими студентів і співробітників університету. Допомога хворим сприяє гуманістичному вихованню студентів, формуванню у них співчутливого ставлення до кожної людини, активної громадянської позиції, бережливого ставлення до власного здоров’я і дотримання здорового способу життя.

Найактивнішу участь у “Днях донора” взяли такі факультети: прикладної механіки і матеріалознавства (декан Соколов В.І.), юридичний (декан Лазор Л.І.), комп’ютерних наук і технологій (декан Губачева Л.О.), інноваційної економіки і кібернетики (декан Рамазанов С.К.), транспортних систем і логістики (декан Нечаєв Г.І.), наноелектроніки та нанотехнологій (декан Кравченко О.П.).  За значний внесок у гуманістичне виховання студентів відповідні факультети нагороджено Почесними грамотами університету.

Студенти-далівці активно залучаються до донорства, зокрема багаторазовими донорами є Чижов Кирило (ММ-771), Дубовик Сергій (КТ-273), Рудюк Микола (ТТ-461), Ілларіонов Роман (ЕТ-371), Колесніков Михайло (РТ-271), Шишков Олександр (ЕК-371) та інші. Серед співробітників показовим прикладом для молодого покоління є заступник декана з виховної роботи факультету інноваційної економіки і кібернетики Антон Володимирович Велігура, який неодноразово був донором крові.

Усі, хто бере участь у цій добрій справі, є нашими гордістю і взірцем. Донорство як давня традиція Далівського університету – приклад не тільки для інших вищих навчальних закладів, а й для всіх громадян.

Відділ організації виховної роботи