Дипломну роботу випускниці СНУ ім. В.Даля визнано кращою на всеукраїнському рівні

Три дипломні роботи вихованців Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля отримали призові місця на Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт зі спеціальності «Економіка підприємства», що відбувся у Харкові. Загалом у конкурсі взяли участь представники більш ніж 30 вишів нашої країни, які представили 150 робіт. У складі комісії працювали викладачі провідних українських вищих навчальних закладів.
Перше місце в конкурсі посіла випускна робота Альони Ізюмської «Управління процесом формування собівартості продукції». Керівник роботи – доцент кафедри «Економіка підприємств», к.е.н. Наталія Швець. Робота виконана на одному з промислових підприємств міста Лисичанськ. В запропонованому в дипломній роботі методі на відміну від існуючих враховується чутливість впливу обсягу виробництва на питому норму витрат основних енергетичних ресурсів, що дозволяє підвищити точність планування виробництва та забезпечити обґрунтованість планів.
Грамотою в номінації «За актуальність теми дослідження» відзначено роботу випускниці СНУ ім. В.Даля Катерини Грінчук (науковий керівник – доцент кафедри «Економіка підприємств», к.е.н. Олена Овєчкіна), а у номінації «За оригінальність запропонованих заходів» перемогла Галина Кравченко (науковий керівник – доцент кафедри «Економіка підприємств», к.е.н. Олена Хандій).