Директор Наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля обмінялася досвідом з міжнародними колегами

Директор Наукової бібліотеки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Ольга Єпіфанова у складі делегації директорів бібліотек вишів Донбасу взяла участь у науково-практичному семінарі, що проходив в місті Мінськ на базі Білоруського державного університету.

Під час перебування делегація ознайомилась зі станом та перспективами втілення інновацій в бібліотечну практику Республіки Білорусь, відвідала бібліотеки країни: фундаментальну бібліотеку Білоруського державного університету, бібліотеку Білоруського державного університету культури та мистецтв, бібліотеку Академії управління при Президенті Республіки Білорусь, Мінську обласну бібліотеку імені О.С. Пушкіна.

В рамках семінару була організована екскурсія до Національної бібліотеки Білорусі. Ця бібліотека одна з найбільших споруд у світі, представляє собою ромбокубооктаедр заввишки понад 70 метрів (20 поверхів). Це головний науковий, інформаційний та методичний центр держави, в фондах якого зосереджено близько дев’яти мільйонів одиниць зберігання.

Результатом поїздки делегації стало налагодження міжнародних контактів з бібліотеками вищих навчальних закладів Білорусі, організація книгообміну та електронної доставки документів, обмін досвідом роботи та проведення спільних заходів у майбутньому.

Треба відзначити, що Наукова бібліотека Далівського університету є методичним центром бібліотек вишів Луганської області.