Дисципліну «Корпоративна соціальна відповідальність» вивчатимуть за новим підручником

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбувся семінар з питань інноваційних педагогічних технологій, в рамках якого було презентовано новий підручник «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та управлінська практика».
Основним приводом семінару «Сучасні підходи у викладанні корпоративної соціальної відповідальності», організатором якого є відділ науково-методичного забезпечення, стала презентація книги «Корпоративна соціальна відповідальність: моделі та управлінська практика», написана групою авторів. Привезла і презентувала видання почесний гість семінару – директор Центру розвитку корпоративної відповідальності (м. Київ) Марина Саприкіна, випускниця ВНУ ім. В. Даля і натхненник створення цього підручника.
«Те, що книга побачила світ, неймовірно важливо! Бо без відповідальності не може бути ні нормального бізнесу, ні нормальної країни. Якщо ми будемо докладати зусилля і готувати студентів з розумінням соціальної відповідальності, вчити їх дотримуватися певні закони, то бізнес стане нормальним », – розповідає Марина Саприкіна.
Підручник розкриває такі теми як становлення і розвиток інституту соціальної відповідальності, моделі соціальної відповідальності в різних країнах, діалог зі стейкхолдерами (зацікавленими особами) як основний принцип КСВ, соціальна відповідальність як основна стратегія корпоративного управління і фактор підвищення конкурентоспроможності, чесні управлінські практики. Також порушувалися питання трудових відносин, соціальної відповідальності споживача і захисту навколишнього середовища.
Слід зазначити, що Далівський університет розпочав викладати дисципліну «Корпоративна соціальна відповідальність» у числі першої двадцятки серед вузів України. І тепер бібліотечні фонди вузу поповнилися новим підручником для вивчення цього предмета.

Підготувала Зоя Шаповалова