Print

Екскурсія далівців до Ощадбанку

 

Студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Навчально-наукового інституту економіки і управління СНУ ім. В. Даля разом з доцентами кафедри фінансів і банківської справи Оленою Тищенко та Володимиром Тищенком завітали в гості до відділення N10012/07 Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк».

Це одне із сімнадцяти сучасних банківських інклюзивних відділень в системі Ощадбанку в Україні, які надають банківські послуги, у тому числі, і людям з обмеженими можливостями.

Цей захід відбувся завдяки партнерству між Ощадбанком і СНУ ім. В. Даля у межах Всеукраїнського тижня фінансів-2019, метою якого є підвищення фінансової грамотності серед українців.

Для далівців була проведена екскурсія банком, продемонстровані високі стандарти обслуговування клієнтів, вони ознайомилися з різноманітними банківськими продуктами та можливостями працевлаштування в Ощадбанк.

В ході показаної презентації студенти взяли участь у вікторині та одержали пам’ятні призи.

Далівці висловлюють подяку за сприяння у проведенні цього заходу Ирині Бондар, Юрію Мішнєву, Маргариті Мордасовій та Валерії Глотовій.

В цілому наші студенти отримали позитивні враження від цієї екскурсії банком та стали більш фінансово грамотними.