Екскурсія студентів-далівців на ТОВ НВП «Зоря»

Студенти факультету інженерії СНУ ім. В. Даля побували на ознайомчій екскурсії на рубіжанському ТОВ НВП «Зоря».

Організатори екскурсії: Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля (фахівець центру Валерія Братішко), факультет інженерії (завідувачка кафедри хімії та охорони праці Раїса Заіка), керівництво «Зорі» ставили на меті ознайомлення далівців з основними видами діяльності НВП «Зоря», з історією підприємства, досягненнями та перспективами, залучення молодих спеціалістів на підприємство для проходження виробничої та переддипломної практики з подальшим працевлаштуванням.

В якості екскурсоводів виступили співробітники «Зорі». Перша зустріч відбулася з інженером відділу ВП НС та СР Веронікою Єламковою, яка розповіла про техніку безпеки на підприємстві.

НВП «Зоря» успішно функціонує на ринку України і є одним з найпотужніших виробників широкого асортименту хімічної продукції, – зазначила директор з виробництва Ольга Єфімова, яка акцентувала увагу на роботі хімічного виробництва та можливостях розширення нових ліній.

Варто відзначити завідувачку заводського музею Альфію Кайсарову, яка дуже цікаво розповіла про сторічну історію рубіжанського хімічного гіганта.

Неабияку зацікавленість студентів викликала автобусна екскурсія, можливість побачити роботу провідного хімічного заводу «зсередини», переконатися у всій величі підприємства.

Під час перебування на «Зорі» студенти мали змогу поставити запитання щодо особливостей організаційної побудови підприємства та отримати на них вичерпні відповіді.