Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl East Ukrainian National University – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
“Pulse of Lugansk region”. Student of VDEUNU Yulia Golovina on radio “Pulse FM”
26.04.2018

Студентка 3 курсу навчально-наукового інституту транспорту і логістики Юлія Головіна стала гостею студії радіо «Пульс FM». Тема бесіди з нею: «Що знає про конфлікт на Донбасі молодь Європи та Західної України, і які проблеми Луганщини вирішувати першочергово».

 

Фото
Students and teachers of the Department of Urban Construction and Agriculture at the All-Ukrainian Olympiad in Rivne

У Національному університеті водного господарства та природокористування (м. Рівне) пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міського будівництва та господарства. Активну участь у олімпіаді взяли студенти й викладачі СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
English for future specialists
24.04.2018

Викладачі кафедри іноземних мов та професійної комунікації навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля провели семінар з елементами воркшопу на тему "Writing in English for specific purposes". Це другий семінар в межах участі викладачів кафедри в проекті Британської Ради «Англійська для університетів».

 

Фото
Powerful performance of students of the Department of railway, road transport and lifting-transport machines
20.04.2018

Єгорова Ганна, студентка групи АТ17-дм отримала перемогу та диплом третього ступеня в конкурсі наукових студентських робіт (науковий керівник доцент Кічкіна Олена Іванівна).

 

Фото
Internet Conference “Language and World: Problems of Philology and Translation Studies”

У СНУ ім. В. Даля відбулася І Всеукраїнська студентська науково-практична інтернет-конференція «Мова і світ: проблеми філології та перекладознавства», організатором якої виступила кафедра германо-романської філології та перекладу навчально-наукового інституту міжнародних відносин.

 

Фото
Our Students on Youth Exchange in Latvia

Cтудентка 3 курсу навчально-наукового інституту економіки і управління Валентина Лісаконова, студентка 3 курсу юридичного факультету Ольга Нікітіна та ще 4 молодіжних активіста з Луганської області взяли участь у молодіжному обміні «Використовуйте свої права, щоб поважати інших», який проходив у Мурьяні (Латвія).

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості