Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Students of VDEUNU competed in honor of the International Student Sport Day
21.09.2018

Студенти СНУ ім. В. Даля прийняли участь у командних змаганнях зі стрітболу,  які проходили у Рубіжному і були присвячені Міжнародному дню студентського спорту. Команда університету посіла почесне друге місце.

 

Фото
Day of Career in VDEUNU

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля провів захід «День кар’єри» для здобувачів вищої освіти 4-го курсу різних факультетів університету.

 

Фото
Students of VDEUNU were invited to the youth forum in Lviv

Студенти СНУ ім. В. Даля прийняли участь у Форумі Молодіжної столиці України 2018 "Молодвіж" в якості делегатів від Луганської молодіжної ради.  У рамках цього заходу також відбулася Позачергова Генеральна Асамблея Національної молодіжної ради України (НМРУ).  

 

Фото
The program of free schoolchildren’s English is continued

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) продовжує співпрацю зі СНУ ім. В. Даля, розпочату у 2017 році. Була набрана група дітей віком від 13 до 15 років для участі у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні («English Access Microscholarship Program» – скорочено Access).

 

Фото
Students of VDEUNU celebrated the All-Ukrainian Student Sport Day at the stadium
20.09.2018

Студенти СНУ ім. В. Даля змагалися на стадіоні «Хімік» з легкої атлетики з нагоди Всеукраїнського дня студентського спорту.

 

Фото
Meeting with guests from Latvia

Студенти та викладачі СНУ ім. В. Даля зустрілися з надзвичайним та повноважний послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом та військовим аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні полковником Еріксом Наглісом. Відкрита лекція на тему «Латвія-Україна в об’єднаній Європі» відбулася в рамках візиту поважних гостей в Луганську область.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості