Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
John McCain’s memoirs are now available at the university
7.07.2020

У СНУ ім. В. Даля відбулася передача мемуарів Джона Маккейна «Буремна хвиля» від Дипломатичної академії України та української громадської організації «Українське фулбрайтівське коло» при фінансовій підтримці посольства США в Україні.

 

Фото
Opportunity Window, or Open Day Online
3.07.2020

У СНУ ім. В. Даля вперше відбувся онлайн День відкритих дверей на платформі YouTube.

 

Фото
A new format of thesis defense

З 15 червня в університеті розпочалися захисти дипломних проєктів. Захисти дипломних проектів освітнього ступеню бакалавра на кафедрі хімічної інженерії та екології та кафедрі електричної інженерії за рішенням екзаменаційної комісії з розгляду дипломних робіт проходять у звичному для всіх режимі офлайн.

 

Фото
An actual gift for V. Dahl EUNU
2.07.2020

У СНУ ім. В. Даля в якості благодійної допомоги відбулася офіційна передача антисептика і термометрів  в рамках протидії COVID-19 і відкриття фото-виставки, присвяченої Всесвітньому Дню біженця.

 

Фото
Crimeans also want to go to university V.Dahl EUNU
12.06.2020

У СНУ ім. В. Даля розпочали свою роботу освітній центр «Донбас-Україна», і з цього року і «Крим-Україна». Фахівці центрів чекають на вступників з окупованої частини Донбасу, Криму та лінії розмежування.

 

Фото
Philologists-translators of V.Dahl EUNU held a traditional language contest
10.06.2020

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля підбили підсумки XIV Всеукраїнського студентського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі», який організувала і провела кафедра германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості