Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Extraordinary Student Conference
13.11.2019

У СНУ ім. В. Даля відбулася Позачергова конференція студентів, яка надала змогу розблокувати роботу органів студентського самоврядування.

 

Фото
Student of VDEUNU at the Art unites Ukraine festival

Студентка першого курсу кафедри «Архітектура і містобудування» ННІ транспорту і будівництва СНУ ім. В. Даля Софія Пащенко взяла участь у ІV відкритому фестивалі нової української пісні «Мистецтво єднає Україну», котрий пройшов у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв.

 

Фото
English language teachers of VDEUNU at the III Forum on Higher Education Reform in Ukraine
12.11.2019

Доценти кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин СНУ ім. В. Даля Ірина Афоніна і Альона Бовт взяли участь у ІІІ Форумі для викладачів англійської мови «Реформування вищої освіти в Україні», який провели представництво освітньої компанії Пірсон і міжнародного освітньо-методичного центру Дінтернал Ед’юкейшн на базі Київського національного торговельно-економічного університету (м. Київ).

 

Фото
To the 100th anniversary of VDEUNU. Day of the Institute of Transport and Construction
11.11.2019

Наступного року Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відзначатиме сторіччя з дня заснування. Серед численних заходів, які заплановані, і вже проводяться до цієї урочистої дати, є і святкування Днів інститутів та факультетів.

 

Фото
Sports News

Студент кафедри здоров’я людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Артур Чернов взяв участь у змаганнях на Кубок України з кікбоксингу WPKA серед дорослих, який проходив у спорткомплексі Київського національного архітектурно-будівельного університету.

 

Фото
In VDEUNU was the All-Ukrainian dictation of national unity
8.11.2019

Вже третій рік поспіль до найбільшої аудиторії СНУ ім. В. Даля збираються студенти й викладачі нашого вишу, держслужбовці й правоохоронці, працівники установ, члени громадських організацій, щоб разом написати Всеукраїнський радіодиктант, присвячений, як і завжди, Дню української писемності та мови.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості