Фото
Memorandum of Cooperation with the Patrol Police
1.06.2021

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Східноукраїнським національним університетом імені Володимира Даля та Управлінням патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції (далі – УПП в Луганській області ДПП).

 

Фото
Students and teachers inhibits the spread of coronavirus together

В межах кураторського часу для ЗВО та кураторів груп було проведено інформаційну сесію на тему: «Стримаємо поширення коронавірусу разом». Сесія проходила у Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля, де присутніми були представники студентського самоврядування (8 осіб, з урахуванням карантинних обмежень).

 

Фото
Students of Volodymyr Dahl East Ukrainian – participants of the events within the week # GlobalMoneyWeek2021

Здобувачі вищої освіти Навчального-наукового інституту економіки та управління СНУ ім. В. Даля при сприянні керівника Центру фінансової грамотності, доцента кафедри фінансів та банківської справи Олени Тищенко взяли участь у онлайн заходах НБУ, що проходили в рамках святкування #GlobalMoneyWeek2021. 

 

Фото
Volodymyr Dahl East Ukrainian University rose in the ranking of universities according to Scopus 2021 by 10 positions

СНУ ім. В. Даля покращив свої позиції на 10 пунктів в оприлюдненому щорічному рейтингу українських закладів вищої освіти за показниками даних наукометричної бази Scopus. Результати рейтингу засновані за показниками цитованості наукових статей, опублікованих закладами освіти або їхніми фахівцями.

 

Фото
IT professionals will teach students at the Faculty of Information Technology and Electronics

У СНУ ім. В. Даля відбулось підписання Угоди про співпрацю та партнерство між кафедрою програмування та математики (факультет інформаційних технологій та електроніки) та товариством з обмеженою відповідальністю «Мобіус Тім».

 

Фото
Students studied informatization and digitalization of social processes
29.05.2021

Представники програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (Програма EGAP) Іван Копиченко, Оксана Киричук та Євген Захарченко провели заняття на тему «Хмарні технології в сучасному світі» для студентів, що навчаються за освітніми програмами 126 «Інформаційні системи та технології» та 121 «Інженерія програмного забезпечення».

 

 


Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Центр ґендерної культури СНУ ім. В. Даля
STOP TERRORISM
Центр удосконалення освіти
Український Центр Оцінювання Якості Освіти

ГО «Фундація Жіноча ініціатива»

Урядова «гаряча лінія» - 1545
Інтерактивна мапа з історії України

Громадська організація «Студентська спільнота»

Google Map

Google map

 

Admissions Committee
Volodymyr Dahl East Ukrainian National University

Copyright © 2021