Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Head of the Department of Ukrainian Philology and Journalism Galina Bondarenko at the studio of TV channel UA: DONBAS
21.08.2019

У передачі телеканалу UA: ДОНБАС "Тема дня" обговорювалося мовне питання на Донбасі. У якості запрошеної експертки виступила завідувачка кафедри української мови та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Галина Бондаренко.

 

Фото
Summer at Artek
20.08.2019

Студентки першого курсу спеціальності «Середня освіта (українська мова та література)» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля провели літні канікули і цікаво, і з користю.

 

Фото
Interim results of the introductory campaign. Congratulations to freshmen!
19.08.2019

У СНУ ім. В. Даля триває вступна кампанія. За словами відповідального секретаря приймальної комісії Євгена Мазнєва, зараз можна впевнено назвати кількість студентів, що зараховані на навчання у виші за державним замовленням. На перший курс бакалаврату зараховано 546 осіб. До магістратури вступило 377 осіб. Зарахування студентів, що вчитимуться на контрактній основі, продовжується.

 

Фото
Volodymyr Dahl Museum in EUNU!
12.08.2019

Завдяки тренінгу за програмою Active Citizens Ukraine, який провела ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада", члени Профкому студентів СНУ ім. В. Даля написали два проекти і подали їх на грантовий конкурс.

 

Фото
Teachers of VDEUNU Improve Their Skills
7.08.2019

За сприяння Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та у співпраці з Данською інженерно-консалтинговою компанією BIIR Bojer Innovativ Ingeniørrådgivning у СНУ ім. В. Даля пройшли десятиденні курси підвищення кваліфікації для викладачів та аспірантів факультету інженерії та інституту хімічних технологій університету.

 

Фото
Teachers of the Department of Political Science and International Relations took part in internship at the advanced Polish university
24.07.2019

Доценти кафедри політології та міжнародних відносин навчально-наукового iнституту мiжнародних відносин СНУ iм. В. Даля Олена Карчевська та Лілія Літвін пройшли науково-педагогічне стажування «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості