Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Students have been vaccinated against stereotypes
21.03.2019

У СНУ ім. В. Даля відбулася лекція завідувачки відділу Національного Музею Шевченка Вікторії Антоненко на тему "Тарас Шевченко. Щеплення від стереотипів".

 

Фото
Visit to VDEUNU of Turkish Partners From the Company “English Time”

СНУ ім. В. Даля відвідала делегація представників компанії «English Time» (м. Стамбул, Туреччина) на чолі з генеральним директором Серканом Акгюлем. У грудні 2018 року між СНУ ім. В. Даля та «English Time» було підписано угоду про співробітництво з метою розвитку та зміцнення міжнародних освітніх, наукових та інформаційних зв’язків.

 

Фото
Presentation of the Report “Gender Aspects of Monitoring Activities of OSCE SMM”

Асистент кафедри психології та соціології факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Марина Кобиляцька побувала на презентації тематичного звіту «Гендерні аспекти моніторингової діяльності СММ ОБСЄ».

 

Фото
Dahlivtsi-inventors met with journalists
20.03.2019

Четверо учасників IT-форуму-2018 представили журналістам свої доробки-винаходи, які далівці вже бачили у грудні минулого року.

 

Фото
An open lecture at the Department of Construction, Urban Studies and Spatial Planning

Гарним показником якості освіти є відкрита лекція, де не лише студенти отримують нові знання, а й викладачі можуть повчитися методики викладання, новим способам представлення матеріалу, можливо, щось порадити або обговорити.

 

Фото
University Championship on lifting weights

9 студентів потрапили до фінальної частини університетського чемпіонату з підняття гирі. Це Дмитро Філєнко, Елнур Гусейнов, Денис Савченко, Дмитро Коваленко, Владислав Гуртовий, Олександр Лукашов, Ігор Дашевський, Олександр Агафонов та Олександр Гурульов.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості