Volodymyr Dahl East Ukrainian National University Volodymyr Dahl EUNU – Website of Volodymyr Dahl EUNU

 

 

Фото
Dalivky is Invited to the Forum of the Delegation of the EU in Ukraine
26.06.2019

Координаторка Інформаційного центру ЄС у Луганській області, фахівчиня відділу міжнародних проектів і програм СНУ ім. В. Даля Ірина Дойшле і студентка Юридичного факультету Дар’я Леонова розповіли про організацію і проведення Дня кар’єри ЄС в Сєвєродонецьку і участь у Єврошколі у передачі радіо «Пульс».

 

Фото
Teacher of VDEUNU with a Study Visit to Estonia
25.06.2019

Заступник декана факультету інженерії СНУ ім. В. Даля, старший викладач кафедри електричної інженерії Інна Мелконова в межах програми ЮНІСЕФ «Посилення життєстійкості та громадської активності у східній Україні» відвідала Естонію з навчальним візитом для вивчення досвіду молодіжної політики в Естонії.

 

Фото
Dahlivtsi future architects decorate the university
21.06.2019

Викладачі кафедри архітектури та містобудування Навчально-наукового інституту транспорту та логістики організували студентську виставку малюнків у головному корпусі СНУ ім. В. Даля.

 

Фото
Three Students of VDEUNU Have Defended Diploma Projects on Themes Proposed by PRE “Zarya”

Успішно завершився ще один спільний проект СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» – захист дипломів бакалавра студентами спеціальності 161 – «Хімічні технології та інженерія» факультету інженерії.

 

Фото
In VDEUNU Was Awarded the Winners of the All-Ukrainian Translation Contest

У читальній залі наукової бібліотеки СНУ ім. В. Даля пройшла церемонія нагородження переможців XIII Всеукраїнського конкурсу перекладу «Художнє слово в світовій культурі-2019».

 

Фото
Students of the Faculty of Engineering Received Certificates From RPE “Zarya”
19.06.2019

У межах співпраці СНУ ім. В. Даля та ТОВ НВП «Зоря» (м. Рубіжне) відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне засвоєння програми дуальної підготовки на базі підприємства студентам спеціальностей 101 – «Екологія» та 161 – «Хімічні технології та інженерія» факультету інженерії СНУ ім. В. Даля.

 

 


Useful links

 

Міністерство освіти і науки України
Репозитарій
Ресурсний центр зі сталого розвитку
Фундація «Простір»
Office 365 безкоштовно
Студентська мобільність: гранти, можливості