Print

Cooperation of VDEUNU and RPE “Zarya”

 

Черговим етапом співпраці СНУ ім. В. Даля і ТОВ НВП «Зоря» в умовах карантину стала skype-нарада представників підприємства із студентами та викладачами факультету інженерії.

Результатом наради стали домовленості, згідно з якими троє студентів отримають іменні стипендії від підприємства на виконання дипломних робіт:

  1. Студент спеціальності 133 Галузеве машинобудування Калініченко Дмитро. Тема дипломного проекту бакалавра «Розрахунок абсорбера виробництва сірчаної кислоти. Куратор від підприємства – головний механік Ковальов Олег Ігорович. Керівник від університету – доцент Модестов Василь Борисович.
  2. Студент спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка Мацай Андрій. Тема дипломного проекту бакалавра «Розрахунок високовольтного обладнання головної понижуючої підстанції "Західна" 35/6 ТОВ НВП "Зоря". Куратор від підприємства – заступник головного енергетика Кателевський Олександр Анатолійович. Керівник від університету – доцент Філімоненко Костянтин Вадимович.
  3. Студент спеціальності 161 Хімічні технології та інженерія Носаль Катерина. Тема магістерської дипломної роботи «Ефективні методи очищення відпрацьованої сірчаної кислоти від органічних та азотовмісних сполук». Куратор від підприємства – головний технолог Кислов Юрій Вікторович. Консультанти від університету проф. Суворін Олександр Вікторович та доцент Кудрявцев Сергій Олександрович.

Дякуємо директору з персоналу ТОВ НВП Зоря Глушень Ользі Миколаївні за всебічну підтримку освітніх ініціатив та активну позицію в питанні покращення підготовки інженерних кадрів для промисловості регіону.