Print

Students of VDEUNU Awarded the Prosecutor of the Lugansk Region

 

Напередодні Нового року відбулося нагородження учасників першого етапу Всеукраїнського конкурсу творчих та наукових робіт серед студентів вищих навчальних закладів області на тему прокурорсько-слідчої діяльності.

Переможцями конкурсу стали студенти СНУ ім. В. Даля Валерія Лямзєнко, Камелія Алієва та Степан Золотар.

Конкурс проводиться Генеральною прокуратурою України спільно з Міністерством освіти і науки України. Конкурсантам були запропоновані 2 теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора» та «7 кроків прокурора назустріч суспільству». До прокуратури Луганщини надійшло 11 творчих робіт.

Оцінюючи студентські роботи, конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники регіональної прокурори, вищих навчальних закладів та Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, врахували креативність та можливість використання результатів робіт у практичній діяльності.

Вручаючи переможцям нагороди, прокурор Луганської області Володимир Янко сказав: «Студентство – це майбутнє нашої країни, тому ви кожного дня повинні прагнути до нових звершень, відстоювати активну громадянську позицію. Бажаю усім вам успіхів та вітаю із прийдешніми новорічними святами».