Print

The teacher of the Department of Ukrainian Philology and Journalism participated in Fulbright workshops

 

Викладач кафедри української філології та журналістики факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля Анна Галенко взяла участь у семінарах з професійного розвитку викладачів вишів. Організатори заходів – Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні та «Українське фулбрайтівське коло».

Перші семінари з теми «Аспекти права та прав людини» відбулися в стінах Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого, де зібралися близько двадцяти викладачів із переміщених університетів, організатори та представники програми.

Талановиті викладачі нового формату розглянули різноманітні актуальні питання сучасності, серед яких: застосування засадничих принципів права інтелектуальної власності в академічному середовищі, виклики цифрової доби, відкритість інформації, конституційні права людини. Обговорили з лектором Колумбійського університету мовні права як права людини, сучасний їх стан в Україні та світі. На літературному вечорі-презентації книги з’ясовували, чи може художня література змінити країну.

Про можливості навчання та наукового стажування в американських університетах за Програмою академічних обмінів імені Фулбрайта дізналися і студенти СНУ ім В. Даля на кураторській годині.