Print

Students and teachers of the Faculty of Engineering on excursions to the research center “Pharmbioest”

 

Факультет інженерії СНУ ім. В. Даля продовжує популяризувати серед студентів ідею навчання та роботи за технічними спеціальностями, доводячи на прикладах, що технічна галузь в Україні та в нашому регіоні може бути сучасною, комерційно успішною та привабливою для побудови кар’єри.

Черговим доказом цьому стала екскурсія студентів-хіміків та екологів факультету інженерії (групи ПЕО-18д, ХТ-17д та ПЕО-17д) в науково-дослідний центр «Фармбіотест». Від факультету інженерії студентів супроводжували: к.х.н., доцент кафедри хімії та охорони праці О. Захарова; к.геол.н., доцент кафедри хімічної інженерії та екології В. Лисиця; завідувач навчальними лабораторіями дисциплін загального циклу підготовки О. Полякова; завідувач навчальними лабораторіями дисциплін професійного циклу підготовки В. Скарга.

На зустріч зі студентами прийшли провідні спеціалісти Центру: завідувач біоаналітичної лабораторії М. Росада, заступник завідувача біоаналітичної лабораторії С. Мащенко, провідний хімік-аналітик А. Костюк, керівник відділу кадрів О. Лавренко.

«Фармбіотест» сьогодні – це сучасний медичний центр, який не тільки проводить фармокінетичні дослідження, але й надає широкий спектр медичних послуг мешканцям міст Рубіжне, Сєвєродонецьк, Лисичанськ та інших населених пунктів регіону. Клініко-діагностичні лабораторії «Фармбіотесту» оснащені сучасним обладнанням для проведення клінічних лабораторних досліджень, а саме гематологічних, біохімічних досліджень, імуноферментного аналізу та ДНК-діагностики.

Майбутні хіміки-технологи та екологи відвідали біоаналітичну лабораторію, побачили, як зберігається та готується матеріал для аналізу, як відбувається хроматографічний та мас-спектрометричний аналіз та багато ще нового й захоплюючого.