Print

University Championship on lifting weights

9 студентів потрапили до фінальної частини університетського чемпіонату з підняття гирі. Це Дмитро Філєнко, Елнур Гусейнов, Денис Савченко, Дмитро Коваленко, Владислав Гуртовий, Олександр Лукашов, Ігор Дашевський, Олександр Агафонов та Олександр Гурульов.

У ваговій категорії до 70 кг 1-е місце зайняв студент факультету інформаційних технології та електроніки Денис Савченко, 2-е місце – студент навчально-наукового інституту транспорту і логістики Елнур Гусейнов, 3-е місце –  студент факультету інженерії Дмитро Філєнко.

У ваговій категорії понад 70 кг першим став Олександр Лукашов, студент  навчально-наукового інституту транспорту і логістики. Трохи не вистачило залікових балів студенту факультету інженерії Владиславу Гуртовому,  який посів 2-е місце, а 3-е місце посів Дмитро Коваленко, студент  навчально-наукового інституту транспорту і логістики.