Print

“Entrepreneurship award 2018″ від Європейської навчальної фундації

 

Європейська навчальна фундація (ETF) запрошує подавати заявки на отримання “Entrepreneurship award 2018″.

Запрошуються школи, університети або навчальні центри (державні чи приватні), що надають професійно-технічну освіту або навчання в країнах-партнерах Європейської навчальної фундації, серед яких – Україна.

Детальніше про це читайте за посиланням.

Європейська навчальна фундація (ETF) заохочує країни-партнери також розглядати питання розвитку ключової компетенції підприємництва у професійній освіті та професійній підготовці; а також ділитися хорошими практиками.

Тому, якщо Ви популяризуєте хоч одну компетенцію зі сфери «ідеї та можливості» EntreComp, або ж зі сфери “Ресурси” та “Трансформація в дії”, маєте можливість отримати “Entrepreneurship award 2018″.

Для цього необхідно:

– Переглянути вимоги та ознайомитися з аплікаційною формою цього відбору.

– Ознайомитися із записом вебінару ETF щодо “Entrepreneurship award 2018″, якщо виникнуть додаткові запитання.

– Ознайомитися із нагородами 2017 року.

– Надіслати заявку на участь до 22 травня 2018 року на електронну пошту: EntreComp@etf.europa.eu

Довідкова інформація: Європейська навчальна фундація ( European Training Foundation, ETF) – агентство Європейського Союзу, що було засновано у 1990 році. Штаб-квартира знаходиться в італійському місті Турин. 

Європейська навчальна фундація (ETF) допомагає вдосконалити системи професійного навчання у країнах, що не є членами ЄС, переважно в сусідніх регіонах, зокрема, у країнах, що готуються до вступу в ЄС, а також країнах Північної Африки, Близького Сходу, Балкан та колишнього Радянського Союзу.

ETF пропонує цим країнам розуміння, ноу-хау та досвід у підготовці людей до нових робочих місць та розробці програм для навчання протягом усього життя.