Проект Європейського Союзу   Print

Відновлення функціонування евакуйованого до м. Сєверодонецьк Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (Луганська область)

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля

Проект направлений на облаштування роботи найбільшого на Донбасі університету – Східноукраїнського національного університету імені В. Даля на нових теренах. Проект дозволить забезпечити нормальні умови проживання для переселенців-студентів та співробітників. Частина факультетів здійснюватиме освітню діяльність також дистанційно, використовуючи специфічне технічне забезпечення.

Місце впровадження: м. Сєверодонецьк, Луганська область

Цільова група: Групи населення, що постраждали внаслідок конфлікту

Цілі проекту: Створення умов для продовження навчання студентів університету та забезпечення роботою викладачів, які внаслідок військового конфлікту вимушені переселитися на територію міста Сєверодонецьк на базі існуючого в місті структурного підрозділу університету, створення базових умов для проживання нужденних студентів та викладачів в умовах вимушеного переселення.

Діяльність проекту:

Встановлення систем інженерного обладнання, ремонт приміщень та покрівлі, придбання меблів та обладнання для гуртожитків, облаштування Центру дистанційного навчання, придбання комп’ютерів и оргтехніки