Факультети СНУ ім. В.Даля почали змагатися в студентській універсіаді

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля розпочалася студентська універсіада серед факультетів. Щорічну естафету за традицією відкрили змаганнями з футболу.

За дванадцятирічну історію проведення універсіади істотно змінився масштаб. Як зазначають тренери кафедри фізичного виховання СНУ ім. В.Даля, незмінно найулюбленішими видами спорту студентів залишилися ігрові: футбол та баскетбол. Вісім видів спорту, за якими проводиться універсіада, розподілені на два учбових семестри.

За звання сильніших на перших змаганнях – з футболу – борються 12 команд, сформованих самостійно факультетами. Гра проходить на двох полях спортивного комплексу університету. Факультети суперничатимуть в п’ятьох іграх в одній підгрупі, а потім стільки ж в другій. 6 жовтня відбудуться стикувальні ігри по зайнятим до цього місцям, за результатами яких визначаться переможці.

Змагання у рамках універсіади будуть проходити протягом усього навчального року. Учасники змагатимуться ще з семи видів спорту: баскетбол, настільний теніс, підтягування, шахи, крос, пауерліфтинг, гирьовий спорт. «Головна мета проведення універсіади – це, звісно, залучення студентів до спорту, – розповів голова спортклубу СНУ ім. В. Даля професор Валентин Ляпін. – Приємно, що команди майже наполовину складаються з першокурсників. Вони приходять до нас з бажанням активно займатися спортом, а ми у свою чергу всіляко їм допомагаємо розвиватися у цьому напрямку».

По закінчені змагань з окремого виду спорту буде підбито проміжні підсумки та нагороджено переможців. Визначати головного переможця (факультет) будуть за кількістю виграних ігор за рік.

Підготувала: Наталія Вергуненко