„Фестиваль аеробіки ” знов зібрав далівців

У спорткомплексі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля пройшов традиційний «Фестиваль аеробіки-2007». Фестиваль почався з нагородження команди Далівського університету по фанк-аеробіці, що зайняла II місце на VIII літній Універсіаді України. Нагороду також було вручено студенту математичного факультету Олександру Романенку, що зайняв III місце в номінації «Індивідуальний чоловічий виступ». Викладачі кафедри фізичного виховання Тетяна Ромашкова, Олена Капустіна, Лариса Вовк і Тетяна Ігнатова стали теж учасницями фестивалю і виступили з яскравою композіцією. Ведучі розповіли присутнім про різні напрями в аеробіці. У програмі були представлені аеробіка з елементами латиноамериканських танців та за ірландськіми мотивами. Номер «Мікс» продемонстрували студентки економічного факультету. Композицію «Постріл у ваші серця» у стилі «хіп-хоп» виконав колектив «Інвейжн». У фестивалі також взяли участь колективи «Пульс», «Нова хвиля», «Хіп-севен» та «Шарм». «Я радий, що з кожним роком аеробіка стає все більш популярною. І те, що наша команда привозить нагороди з кожних змагань, у яких бере участь, – тому підтвердження. Ми усі дуже горді за наших дівчат і хлопців», – сказав у своєму заключному слові голова Спортивного клубу Далівського університету Олександр Ісаєнко. Всіх учасників нагородили грамотами й подарували по торту.