Фінал студентських дебатів в рамках Тижня сталого розвитку

В Ресурсному центрі зі сталого розвитку при Інституті економіки та управління Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля  відбувся фінал весняної серії студентських дебатів.

Серію було організовано створеною в структурі Ресурсного центру Дебатною студією, метою якої є розвиток та підтримка студентської активності, соціалізації та залучення до найбільш актуальних проблем сьогодення. Як зазначають автори «Дебатної молодіжної ліги», «…незважаючи на мету, з якою люди приходять у дебати, безсумнівним лишається те, що вони отримують: великий досвід роботи з аудиторією, впевненість у собі, навички переконувати інших у своїй правоті».

Дебатери також відмітили, що участь у студентських дебатах додає не тільки впевненості у собі, але й створює неабиякий поштовх інтелектуальному розвитку особистості, прививаючи навички критичного мислення, а також комунікаційним компетентностям особистості, розвиваючи ораторське мистецтво та розширюючи світогляд.
Переможцями серії дебатів стала команда Інституту економіки та управління СНУ ім. В.Даля у складі Ганни Дорогіної, Максима Нікішина та Артема Ахтирського

Серію дебатів було приурочено до серії заходів Освітньої мережі сприяння сталому місцевому розвитку (за підтримки проекту ЄС/ПРООН МРГ), об’єднаних в рамках Тижня сталого розвитку.