Фінансову грамотність – усім студентам СНУ ім. В.Даля

Доцент кафедри фінансів і банківської справи інституту «Економіки і управління» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олена Тищенко прийняла участь у семінарі «Фінансова грамотність для студентів неекономічних спеціальностей» для викладачів українських ВНЗ в рамках Всеукраїнського проекту «Фінансова грамотність студентів».

Викладачам було презентовано методичний посібник, підготовлений експертами і партнерами проекту. Також пройшли презентації партнерів на актуальні фінансові теми.

Організаторами семінару виступили Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» і FutureMagazine. Партнерами проекту виступили: Райффайзен банк Аваль, СК «Альфа Страхування» (Україна), СК «МетЛайф Україна», Кредобанк, EY, Amway.

За підсумками семінару було прийнято рішення підписати Меморандум про співпрацю між СНУ ім. В.Даля і учасниками проекту, а також створити і розвивати професійне ком'юніті, в якому можна було б обмінюватися знаннями і досвідом ВНЗ та бізнесом.

Всі учасники семінару отримали сертифікати.

1-sem__nar3

1-sem__nar6