Print

Форум «Моя кар’єра – моє майбутнє» у Центрі розвитку кар’єри

 

У Центрі розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля проведено Форум «Моя кар’єра – моє майбутнє». Організатори – керівник Центру, декан факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Альона Федорова та фахівець Центру Валерія Братішко – ставили на меті обговорення сучасних практик та методів удосконалення, покращення, оновлення професійних та кар’єрних компетенцій для студентів та випускників університету для подальшого успішного працевлаштування.

На форум були запрошені здобувачі вищої освіти університету та гості: Генеральний директор Науково-дослідницького проектного інституту «Водоочисні технології» Михайло Івонін; приватний підприємець Вадим Любченко; головний спеціаліст-юрисконсульт Департаменту зовнішніх відносин, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Луганської облдержадміністрації Вікторія Тютюнник; заступник начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану УДР ГТУЮ у Луганській області Ольга Курчіна, випускниця юридичного факультету; спеціаліст з розвитку персонала ТОВ «Хімтехнологія» Євгенія Дарниченко; випускник університету, провідний фахівець відділу профорієнтації студентів СНУ ім. В. Даля Михайло Мирошник; директор ТОВ «АГК Україна» Артем Кривоніс; директор з персоналу ТОВ НВП «Зоря» Ольга Глушень; студент факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Валерій Пліско; магістр 1 курсу за спеціальністю соціальна робота Катерина Сотнікова; здобувачка вищої освіти юридичного факультету Ольга Нікітіна; викладач кафедри германо-романської філології та перекладу Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Альона Бовт.  

Гості поділилися своїм досвідом та розповіли, яких навичок бракує майбутньому робітнику на ринку праці щодо вибору майбутньої спеціальності та що потрібно, щоб бути затребуваним та успішним.

Форум було проведено за грантової підтримки у рамках проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу», що організовує чеська неурядова міжнародна організація «Людина в біді», та який виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), фінансованого Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).