Print

Форум «Моя кар’єра – це моє майбутнє» 18 жовтня 2018 року

 

Центр розвитку кар’єри СНУ ім. В. Даля проводить 18 жовтня 2018 р. форум «Моя кар’єра – це моє майбутнє» серед здобувачів вищої освіти, завдяки грантової підтримки, що надається у рамках проекту «Успіх зароджується тут: кар’єрні центри університетів Донбасу». Проект організовують чеська неурядова міжнародна організація «Людина в біді» та виконується в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

На захід запрошуються здобувачі вищої освіти 1-5 курсів, різних факультетів, місцеві роботодавці, які нададуть інформацію про їх вимоги до нових співробітників і про наявні можливості для випускників.

Даний захід має за мету обговорення сучасних практик та методів удосконалення, покращення, оновлення професійних та кар’єрних компетенцій для здобувачів вищої освіти та випускників університету.

Захід відбудеться 18 жовтня 2018 року о 13.00 аудиторії 227 головного корпусу за адресою м. Сєвєродонецьк, проспект Центральний, 59А.

Телефон для довідок +380506447613 Валерія Вікторівна

Дякуємо за співпрацю!