Print

ФОРУМ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ВІДБУДЕТЬСЯ У СНУ ІМ. В.ДАЛЯ

 

Жителі міста Сєвєродонецька та регіону запрошуються на ІІ регіональний форум «ІТ-ІДЕЯ 2016».

Форум «ІТ-ІДЕЯ» під гаслом «Нехай кращі ідеї здійсняться!» надає можливість усім охочим представити свої проекти та розробки в галузі інформаційних технологій. Захід об'єднує демонстрацію найкращих практичних розробок і дослідницьких проектів молодих учених сходу України та регіональний Ярмарок ІТ-ресурсів.

У заході прийматимуть участь як індивідуальні учасники, так і  команди, незалежно від статусу, місця навчання, роботи або профільної освіти.  До оргкомітету надійшли заявки на близько 20 проектів з наступних напрямків: ІТ для навчання та роботи; сервіси і технології для кібербезпеки; розробки для промисловості та агро-промислового комплексу; ІТ в біології та медицині; додатки для смартфонів; ігрові технології та віртуальна реальність; дослідження в ІТ галузі.

Учасники форуму мають шанс стати переможцями серед  школярів, студентів або професіоналів у.певних номінаціях: ІТ-ідея, ІТ-рішення: ПЗ, система, пристрій, технологія.

Форум проходитиме 9 грудня з 12.00 до 15.00 у навчальному корпусі Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (вул. Донецька, 41, хол та ауд. 101)