Print

Фотоквест для молодих, активних, креативних

 

Студенти першого кусу спеціальностей «Середня освіта (українська мова і література)» та «Журналістика» факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки СНУ ім. В. Даля взяли участь у фотоквесті «Для молодих, активних, креативних читачів», організованому Сєвєродонецькою міською публічною бібліотекою.

У такій незвичній формі колектив бібліотеки запропонував далівцям долучитися до складу читачів і підтримати акцію «Бібліотеки не книгосховища, а місця живого спілкування з книгою».

Програма фотоквесту передбачала ознайомлення з бібліотекою, режимом роботи, книжковим фондом, бібліопослугами. Студенти відвідали бібліокафе, де «продегустували» новинки періодики, зокрема лінгводидактичну періодику «Дивослово», «Урок української», «Вивчаємо українську»; взяли участь у квесті «Нові часи – нова література», в якому відгадували назву й автора бестселера останніх років, а також рекламували свій улюблений новітній твір; відвідали книгосховище й потримали в руках книжки 1895 і 1912 років видання; ознайомилися з можливостями бібліотечного абонементу, навчилися користуватися систематичним і тематичним каталогами; дізналися про інформаційні послуги бібліотеки з пошуку літератури й специфіку роботи з електронними каталогами й репозитаріями.

На згадку про зустріч у студентів залишилися не лише приємні враження,а й переконання, що бібліотека стане їх надійним помічником у навчанні.