Print

Фотовиставка про діяльність НАТО в Україні

 

Відбулося відкриття виставки про діяльність НАТО в Україні у Луганській обласній державній адміністрації та Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля. Міністерство оборони України спільно із Центром інформації та документації НАТО в Україні презентували виставку фотографій та плакатів.

Виставка фотографій присвячена питанням як військової, так і не військової співпраці між Україною та НАТО. Зокрема, на фото можна побачити результати роботи в Україні програми НАТО «Наука заради миру і безпеки», проєкти, які працюють під егідою Агенції НАТО з підтримки і постачання, участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу тощо. На презентації фотовиставки виступили майор Ярослава Зоріна, представник Міністерства оборони України; Сергій Гайдай, голова Луганскої обласної державної адміністрації, Руслан Галгаш, проректор з науково-педагогічної роботи, економіки і розвитку СНУ ім. В. Даля, представники Командування операції Об’єднаних сил.

Зокрема, на фото можна побачити результати роботи в Україні програми NATO «Наука заради миру і безпеки», проєкти, які працюють під егідою Агенції NATO з підтримки і постачання, участь українських військових у спільних навчаннях під егідою Альянсу тощо.

Виставка діятиме протягом тижня.


Долучайтесь до далівської спільноти на офіційному Youtube-каналі СНУ ім. В. Даля!