Футбольний матч до Міжнародного дня студентського спорту

В товариській зустрічі з футболу, присвяченій Міжнародному дню студентського спорту та Всеукраїнському олімпійському уроку, збірна команда СНУ ім. В.Даля перемогла команду Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму з рахунком 3:0.

Слід зазначити, що для вболівальників цей результат був дещо неочікуваним, адже команда технікуму є більш зіграною та досвідченою, а університетська збірна готувалася до матчу буквально три дні.

Тим більше підстав привітати наставника команди – старшого викладача кафедри здоровʼя людини та фізичного виховання факультету гуманітарних наук, психології та педагогіки Михайла Хатіпова та футболістів: Дмитра Парамонова, Андрія Яковлева, Ігоря Дзюбу, Павла Пекарчука, Романа Сачека, Кирила Зленка, Сергія Твердохліба, Євгена Муштаєва, Владислава Юр’єва, Антона Літюка, Владислава Тонконога, Максима Калашникова, Євгена Гонтаря, Олексія Кобизева та Олексія Семенченка.