Голова облдержадміністрації Олександр Антипов поздоровив вчених Далівського університету

У Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля відбулося урочисте засідання вчених, присвячене Дню науки. В його роботі взяв участь голова Луганської облдержадміністрації Олександр Антипов. Привітавши науковців зі святом, він, зокрема, відзначив, що Далівський університет посідає особливе місце в системі вищої освіти області: „Ми знаємо, який потужний інтелектуальний потенціал зосереджений у вашому вузі. Досить сказати, що лише за останні три роки тут підготовлено 30 докторів і більше 100 кандидатів наук. Небагато є вищих навчальних закладів, які б могли з вами позмагатися”. Олександр Антипов повідомив присутнім про те, що Президент України Віктор Ющенко підписав Указ про нагородження ректора СНУ ім. В.Даля доктора технічних наук, професора Олександра Голубенка орденом „За заслуги ” І-го ступеню. Голова облдержадміністрації також поздоровив переможців обласного конкурсу молодих учених і вручив їм нагороди. На честь свята була заснована нова традиція: присудження почесного звання «Вчений року». Першим переможцем конкурсу й власником високого титулу став відомий учений доктор экономічних наук, професор, почесний громадянин Луганська й штату Техас (США) Валентин Гончаров. Тільки цього року Валентин Миколайович підготував 11 монографій, 2 наукових посібника. При цьому він очолює департамент міжнародних зв`язків і продовжує вести викладацьку роботу. 2007 – знаменний рік для Валентина Гончарова: у серпні йому виконується 70 років. Засідання вчених проходило в теплій обстановці. Нагороджених і всіх учасників зустрічі привітав університетський ансамбль естрадної пісні «Світанок України».