Головою ради ректорів Луганської області обрано ректора СНУ ім. В.Даля Олександра Голубенка

22 листопада відбулося засідання ради ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Луганської області. На ньому головою ради було обрано ректора Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Олександра Голубенка. Олександр Леонідович Голубенко очолює Далівський університет з травня 1997 року. Член-кореспондент Академії педагогічних наук України, доктор технічних наук, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки , почесний залізничник України і Росії, академік транспортних академій України та Росії, академік Міжнародної інженерної академії. Нагороджений Орденами «За заслуги» І,ІІ та ІІІ ступенів. Почесний громадянин міста Луганськ.