«Гордість Луганщини» і Далівського університету

Команда з фанк-аеробіки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля нагороджена диплом лауреата обласного конкурсу «Молода людина Луганщини» в номінації «Гордість Луганщини». А Дмитро Стадник удостоєний звання Майстра спорту України зі спортивної аеробіки.

Команда з фанк-аеробіки невипадково отримала звання «Гордість Луганщини». Неодноразово спортсмени гідно представляли Далівський університет на змаганнях. Команда перемогла в чемпіонаті України зі спортивної аеробіки та фітнесу у Севастополі,

стала переможцями на Відкритому турнірі зі спортивної аеробіки «Кубок губернатора Сумської області», посіла третє місце у Чемпіонаті України з хіп-хопу, який проходив в Києві. «Команда багато працювала, завзято та самовіддано. Жодне змагання не далося нам легко, жодна нагорода не падала просто з неба. Хлопці та дівчата займалися на межі можливостей, використовуючи усі свої ресурси. Тож їх перемоги – справді гордість і для мене особисто, і для Далівського університету, і для Луганщини в цілому», – каже тренер спортсменів викладач кафедри фізичного виховання СНУ ім. В. Даля Дар’я Литвинова.

Також на конкурсі «Молода людина Луганщини» студент третього курсу спеціальності «Обладнання ливарної промисловості» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Дмитро Стадник удостоєний звання Майстра спорту України зі спортивної аеробіки. Відбулося урочисте вручення посвідчення від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Підготувала Зоя Шаповалова