Гості з Росії запросили студентів-далівців відвідати Ростовський університет

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля зустрів делегацію з Росії. Зустріч представників Ростовського державного університету шляхів сполучення та керівництва СНУ ім. В.Даля відбулася на підставі угоди про співробітництво від 23.06.2003 року. Мета прийому делегації: обмін викладачами, ознайомлення з досвідом праці підготовки кадрів та обговорення планів співробітництва на 2007 рік. Термін перебування гостей у Луганську: 18 – 22 грудня. В рамках ознайомлення з університетом делегація з Росії відвідала наукову бібліотеку СНУ ім. В.Даля, студентський навчально-виховний центр „Україна і світ”, музей історії і досягнень університету. „Ми вражені бібліотекою, музеєм. В далівському університеті приділяється увага не тільки освіті, а й духовному, моральному розвитку студентів. І нам дуже імпонує, що керівництво вміло сполучає обидва аспекти в освіті”, – прокоментував керівник групи з Росії Андрій Голобородько. В ході роботи делегації в конференц-залі СНУ ім. В.Даля відбулася прес-конференція „Система освіти в Україні і Росії” зі студентами університету. Студенти-далівці цікавилися такими питаннями як обмін студентами, особливості системи освіти в Ростовському університеті, працевлаштування та вступні іспити. Головний спеціаліст з міжнародної діяльності, керівник групи делегованих Андрій Голобородько відзначив: „Ми сусіди, ми друзі. І це не пусті слова, це – дійсно цінність, яку необхідно берегти, розвивати”. Він запропонував студентам відвідати Ростовський державний університет и обіцяв вже навесні 2007 року прийняти делегацію від нашого університету. Після завершення прес-конференції гості відвідали навчальну телестудію, кафедру залізничного транспорту. Завершення першого дня робочої поїздки наших колег із Росії пройде в луганському українському академічному драматичному театрі „Три мушкетери”.