Гості з США та Великої Британії провели заняття зі студентами Далівського університету

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля відвідали американець Томас Кропп та англієць Пол Маккей. Їх візит до Далівського університету та Луганську вже не перший. Шість років тому Пол Маккей читав лекції студентам Далівського університету. У Томаса Кроппа – своя романтична історія. Сім років тому він познайомився у Луганську зі своєю дружиною, а згодом у автобусі знайшов нового друга – Пола. Після цього вони майже щорічно приїжджають до Далівського університету. «Ми не є представниками жодних офіційних організацій, – розповідає Томас Кропп. – Звичайні американці, це наша особиста ініціатива. Мені цікаво спілкуватися зі студентами, відповідати на їхні питання, їздити по світу. З вашими університетом в нас вже давня дружба та співробітництво». Ідеї щодо подальшого співробітництва виникли одразу. Наприклад, Пол Маккей працює у туристичній кампанії. Він запропонував провести лекції для студентів, що навчаються за цим напрямком. Гості зустрілися зі студентами різних курсів спеціальності «Переклад». Студенти з захопленням спілкувалися з гостями, оскільки для них це добра мовна практика. З перших вуст далівці дізналися про побут та традиції, спорт, проблеми вищої освіти Великої Британії та США. «Треба розширювати міжнародні зв’язки, – зазначив проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародних зв’язків та інформаційних технологій професор Валерій Дядічев. – Те, що наші студенти спілкуються з носіями мови – це дуже корисно. Сподіваюсь, що наше співробітництво перейде на той рівень, коли ми зможемо з вами організовувати цікаві подорожі наших студентів до США, Великої Британії».