Готуємось до вступу до СНУ ім. В.Даля

Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля запросив на день відкритих дверей усіх бажаючих. Тут чекали на майбутніх абітурієнтів, і вони прийшли, аби почути корисну інформацію про університет і особливості вступної кампанії.

Як пройшла зустріч, на своїй сторінці у ФБ детально повідомив один з консультантів – декан факультету інформаційних технологій та електроніки Сергій Митрохін:

«Розпочалась зустріч з вітального слова першого проректора університету Дмитра Марченка. Після чого Дмитро Миколайович розповів присутнім про організацію освітнього процесу в університеті (факультети, інститути, наукові школи, спеціальності, спеціалізації, освітні програми тощо), про стан та перспективи розвитку СНУ ім. В.Даля.

Перший проректор університету Дмитро Миколайович Марченко

Керівник Ресурсного центру зі сталого розвитку Інна Семененко розповіла майбутнім студетам про існуючи можливості щодо академічної мобільності студентів університету, їх участі в різноманітних міжнародних стажуваннях, обмінних візитах, тренінгах, форумах тощо. Окрема увага під час доповіді була приділена участі студентів у проектах з міжнародними організаціями, зокрема ПРООН, та важливості практичного досвіду, який отримують навіть студенти першого курсу під час такої співпраці.

Керівник Ресурсного центру зі сталого розвитку Інна Семененко

Відповідальний секретар Приймальної комісії Євген Мазнєв розповів про особливості вступної кампанії 2017 року. Особливості вступу на базі повної загальної середньої освіти; перелік необхідних для вступу сертифікатів ЗНО; кількість спеціальностей, які можна обрати, подаючи заяви при вступі, та максимальна кількість таких заяв; пріоритетності заяв; формування конкурсного бала вступника; процедура широкого конкурсу та запровадження фіксованих обсягів державного замовлення при вступі до переміщених вишів викликали найбільшу кількість запитань вступників та їх батьків. Присутні студенти технікумів отримали інформацію щодо вступу на скорочені програми підготовки бакалаврів на базі диплому молодшого спеціаліста та подальшого навчання в магістратурі.

Секретар Приймальної комісії Євген Мазнєв

Враженнями від студентського життя, баченням освітнього процесу очами студентів поділилася з присутніми заступник голови Координаційної ради студентів університету, студентка другого курсу інституту управління та економіки Анна Дорогіна. Аня на власному прикладі розповіла, як саме відбувається формування зі вчорашнього школяра компетентного фахівця, а наведений перелік існуючих в університеті позанавчальних студентських активностей, різноманітних спортивних секцій та інших можливостей для власного розвитку та веселого дозвілля дозволив присутнім на якусь мить уявити себе частиною великої університетської родини та переконатися, що студентські роки не дарма вважаються найкращими і найщасливішими в житті людини.

Заступник голови Координаційної ради студентів університету Анна Дорогіна

Директор Центру підвищення кваліфікації, перепідготовки, удосконалення Ілля Моргачов розповів про наявні можливості щодо підготовки вступників до зовнішнього незалежного оцінювання на працюючих в СНУ ім. В.Даля підготовчих курсах. Основу програм таких курсів становлять вимоги Українського центру оцінювання якості освіти щодо тестів. За результатами навчання слухачам підготовчих курсів видаються сертифікати, що надають право на першочергове зарахування до СНУ ім. В.Даля. При цьому підготовчі курси – не лише додаткова підготовка та систематизація знань. Це можливість адаптуватися до навчального процесу у виші та зробити обґрунтований вибір майбутньої спеціальності.

Завершився захід спілкуванням майбутніх студентів з деканами факультетів, директорами інститутів, завідувачами кафедр, викладачами та студентами університету щодо особливостей освітнього процесу на кафедрах університету. Саме таке особисте спілкування – краща можливість визначитися з вибором майбутньої спеціальності».

Декан факультету інформаційних технологій та електроніки Сергій Митрохін

Для тих, хто не потрапив на день відкритих дверей, на сайті університету є контакти Приймальної комісії, якими можна скористатися.