Грант на навчання для іноземних студентів від OPEC/OFID, заявки до 1 травня

Фонд міжнародного розвитку OPEC (The OPEC Fund for International Development) заснував грант на здобуття ступеня магістра для кандидатів з країн, що розвиваються. Завдяки цій програмі талановиті і мотивовані кандидати зможуть подолати найвищий бар'єр в отриманні освіти – оплату навчання.

OPEC пропонує 4 гранти для отримання ступеня магістра для представників країн, що розвиваються (крім країн-членів організації OPEC / OFID). Спершу кандидат повинен вступити на одну з магістерських програм в один з визнаних університетів світу, на одну з таких дисциплін:

• Енергетика

• Транспортні засоби

• Фінанси

• Сільське господарство

• Вода і водопровід

• Промисловість

• Медицина

• Телекомунікації

• Освіта.

Грант складається з 50,000 $, які будуть виплачені протягом року для отримання ступеня магістра, або еквівалентної ступеня.

Вимоги до кандидатів:

• Вікове обмеження, кандидат повинен бути віком від 23 до 32 років на момент подачі заявки;

• Кандидат повинен мати (або отримати найближчим часом) ступінь бакалавра в одному з визнаних світових університетів;

• Кандидати повинні володіти GPA 0 або вище по 4.0-бальною системою оцінювання;

• Кандидат повинен бути зарахований на магістерську програму в один з акредитованих світових університетів до серпня / вересня 2016;

• Кандидат повинен бути представником однієї ізразвівающіхся країн;

• Кандидат повинен вступити на навчання за однією з перелічених вище спеціальностей;

Для того, щоб отримати грант слід заповнити бланк заявки на сайті організатора. Крім заявки слід подати на розгляд такі документи:

• Резюме

• 2 рекомендаційних листи

• Диплом бакалавра та виписку з оцінками

• Лист, що підтверджують зарахування на магістерську програму та есе.

Як тільки кандидат подав на розгляд заявку і всі документи, він не може їх змінювати.

Контакти: OFID The OPEC Fund for International Development Parkring 8, A-1010 Vienna, Austria, + 43-1-515 64-0, info@ofid.org