Грант на навчання Міністерства іноземних справ Естонії в університеті Tallinn University of Technology, заявка до 1 травня

Міністерства закордонних справ Естонії заснувало стипендіальну програму для студентів магістратури університету Tallinn University of Technology.
Стипендія доступна для таких магістерських програм:
1. Міжнародне бізнес управління
2. Міжнародні відносини та європейсько-азіатські дослідження;
3. Психологія;
4. Правознавство;
5. Технологічне управління;
6. Інженерія і менеджмент навколишнього середовища;
7. Інженерія і менеджмент промисловості.
Стипендія виплачується протягом 2 років (тривалість більшості магістерських програм) і становить 400 € в місяць.
Вимоги до кандидатів:
• з України, Азербайджану, Білорусії та Грузії;
• які зараховані на одну з магістерських програм університету;
• які мають вчений ступінь бакалавра, або еквівалент ступеня бакалавра;
• які мають мінімальний бал по тестах: IELTS (Academic) бал 5.5, з 5.5 або більше, мінімальний бал по тесту TOEFL (iBT) – 70; -Cambridge First Certificate in English (FCE): бал A, B or C; Cambridge Certificate of Advanced English (CAE): бал A, B or C .; Cambridge Certificate of Proficiency in English (CPE): бал A, B or C; Pearson Test of English Academic (PTE A): загальний бал 48 або вище.
Для отримання стипендії необхідно заповнити бланк заявки на вступ до університету Tallinn University of Technology і відправити мотиваційний лист на study@ttu.ee. Разом з бланком заявки на вступ необхідно відправити такі нотаріально завірені копії документів (англійською мовою):
1. Диплом бакалавра;
2. Транскрипт з оцінками;
3. Мотиваційний лист;
4. Резюме, в якому детально описати отриману освіту і досвід роботи;
5. Документ, що підтверджує знання англійської мови;
6. Копія сторінки паспорта кандидата, яка містить інформацію про ідентифікацію особистості кандидата.

Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn, Estonia

+372 620 2002