Грант на навчання в магістратурі університету University of Westminster, заявка до 3 травня

Університет University of Westminster спільно з International Students House заснували дві стипендії для студентів з країн, що розвиваються, які вступили на навчання в магістратуру університету University of Westminster.

International Students House був заснований для поліпшення взаєморозуміння між студентами різних націй і культур, він являє собою унікальний соціальний і культурно-дозвільний центр для міжнародних і британських студентів.

Стипендія надає собою повну оплату навчання, проживання, оплату витрат і перельоту в Лондон і назад.

Претендувати на стипендію можуть:

• Міжнародні студенти з країн, що розвиваються.

• Студенти, які зараховані на одну з магістерських програм університету.

• Кандидати, які мають еквівалент ступеня UK First Class Honours degree.

• Кандидати, які мають фінансову нужду.

Кандидати повинні надіслати заявку на отримання стипендії поштою, на адресу:

Scholarships Office University of Westminster Cavendish House 101 New Cavendish Street London W1W 6XH  United Kingdom

Бланк заявки можна знайти на сайті організаторів. Крім заявки необхідно відправити такі документи:

1. Копію листа з університету University of Westminster, з підтвердженням що Ви зараховані на одну з магістерських програм.

2. Копію транскрипта з оцінками з Вашого останнього місця навчання.

3. Рекомендаційний лист, написаний спеціально для отримання цієї стипендії. Лист може бути від Вашого попереднього викладача, наукового керівника, професора, або роботодавця (якщо Ваша робота була пов'язана з обраною спеціальністю).

Детальніше про програму.

Scholarships Office