Print

Грантовий конкурс з бюджетом 63 000 грн в рамках проекту «Scholarship в Україні»

 

Восени знову стартував конкурс під назвою Scholarship в Україні. Він направлений на мотивацію сучасних талановитих студентів. Молодь може брати участь у змаганні задля отримання заохочення та цікавого досвіду. Це вже четвертий конкурс. Організатори заходу – маркетингова компанія CyberShark.

Мета соціальної ініціативи

В нашій країні цей захід тільки на порозі свого становлення, в той час як у Штатах та Європі студенти вже давно активно беруть у ньому участь. Молоді люди можуть вивчати економіку, фінанси, маркетинг та отримати прибуток за свої знання.

Це потрібно обом сторонам процесу. Спонсори проекти отримують публічну увагу та нові ідеї для бізнесу, а молодь – досвід, потенційно призове місце та гроші на навчання.

Число грантів та тем у четвертому конкурсі проекту в Україні

Цього року три компанії запропонували свої гранти. Від кожної організації – по одній темі роботи, яку мають написати конкурсанти. Всі вони стосуються економіки, страхування та кредитування. Тобто студент має обрати одну з трьох тем, на яку й напише аналітичну статтю.  Незважаючи на це участь може прийняти студент будь-якого напрямку навчання. Мета цього конкурсу – підвищення рівня фінансової грамотності української молоді.

Хто може брати участь у конкурсі?

Подавати заявку на участь можуть студенти 2-5 курсів денної або заочної форми навчання, в тому числі і магістри. Цього року призовий фонд – по 15 000 гривень від кожного грантодавця. Гроші передаються на рахунок вищого навчального закладу і мають покрити річну вартість навчання студента. У разі, якщо вартість навчання більша за отриманий приз, різницю виплачує сам студент.

Також до участі приймаються роботи від студентів, навчання яких оплачується за рахунок державного бюджету. У разі виграшу таких осіб гроші мають піти на навчальну мету, як то оплату курсів іноземних мов, мов програмування і таке інше.

Студенти, які посядуть 2 та 3 місця, також отримають заохочувальні призи по 5 000 грн і по 3 000 грн відповідно.

Вимоги до конкурсних робіт

Студент має написати українською або російською мовою статтю. Обсяг роботи повинен бути від 1000 до 3000 слів. Робота буде перевірятись спеціальною програмою пошуку плагіату.

Куди надсилати статтю?

Спочатку студент має зареєструватися у спеціальній формі на офіційній сторінці конкурсу:

І грант – https://maanimo.com/scholarship ;

ІІ грант – https://www.ukrstrahovanie.com.ua/student-grant ;

ІІІ грант – https://banker.ua/grant/

Після написання конкурсної роботи є три шляхи:

  1. Відправлення роботи на пошту grant@scholarship.in.ua у форматі Word або GoogleDocs.
  2. Публікація тексту на будь-якому іншому тематичному сайті.
  3. Публікація роботи на головному сайті навчального закладу.*

* У разі публікації тексту на сайті студент має зазначити, що він є автором і учасником конкурсу. Також він має залишити активне посилання на умови заходу.

Етапи проведення заходу

Після того, як студент відправляє роботу, її буде оцінювати незалежне журі. Кожен член журі виставить свої бали. За сумою балів оберуть три кращі тексти.

По завершенню цього процесу автори робіт мають захищати статті у зазначений день. Захист буде проходити особисто. У той же день визначиться переможець. Після цього всі учасники отримають заохочувальні призи.

Ознайомитись з минулорічними темами, журі та переможцями конкурсів можна за посиланням https://scholarship.in.ua/uk/provedeni-konkursi/

Контакти для спілкування та співпраці

Якщо у Вас залишилися запитання або потрібна більш детальна інформація, звертайтеся до організаторів за контактами:

+38 (067) 622-62-82

info@scholarship.in.ua