«Громадське радіо» запрошує студентів-журналістів СНУ ім. В.Даля до співпраці

Журналісти «Громадського радіо» зустрілися зі студентами 1-3 курсів спеціальності «Журналістика» та викладачами Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Дмитро Тузов

Тележурналіст, політичний оглядач Дмитро Тузов розповів майбутнім журналістам про основні аспекти журналістської творчості та принципи  роботи журналіста. Наголосив, що сучасний журналіст має вміти все, – навіть робити фото, знімати відео та монтувати його. Зазначив особливості подання новин у сучасній журналістиці, специфіку роботи журналіста в у мовах надзвичайних ситуацій (масові протести, бойові дії, терористичні акти, вуличні зіткнення).

Під час своєї розповіді Дмитро Тузов згадував цікаві історії не тільки з власного досвіду, а ще й з досвіду колег з українських та іноземних ЗМІ, демонстрував цікаві відеосюжети  за висвітлюваними темами.

Дмитро Тузов: «Сучасний журналіст має вміти все»

Закінчилася зустріч цікавою дискусією про проблеми розвитку нашого регіону та роль і можливості журналістів у висвітленні і вирішенні болючих проблем області.

Представники «Громадського радіо» запропонували юним журналістами співпрацювати з ними у якості позаштатних кореспондентів, а найактивнішим і найкреативнішим пообіцяли допомогу у розвитку журналістської кар’єри.