Група співробітників СНУ ім.В.Даля прийняла участь у семінарі для виконавців проектів Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні»

Проект «Відновлення функціонування евакуйованого з м. Луганськ до м. Сєвєродонецьк Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля» розпочато в квітні 2015 року. Період реалізації – 17 місяців. Як завершити грантовий проект и правильно звітувати, дізнавалися учасники семінару.

Керівник Проекту ЄС Колін Меддок наголосив, що під час написання звітів треба думати, які ще ідеї можна втілити, щоб покращити життя в Україні. До речі,  Проект ЄС продовжений до грудня.

Що стосується проекту, що реалізується в СНУ ім.В.Даля, його завершення повинно відбутися в серпні. За думкою експертів, усі роботи за проектом відповідають головній вимозі для виділення грантових коштів – сталості  результатів.  Отже, капітально відремонтовані  об,єкти  слугуватимуть для навчання студентів-очників, нормальних умов проживання студентів і співробітників університету, а, головне, відновлений Центр дистанційного навчання стане платформою для впровадження концепції відкритої освіти.

20160531seminar3 20160531seminar1