Print

«Губернський стиль» по-Далівські

 

Студентка 5 курсу спеціальності «Швейні вироби» кафедри легкої і харчової промисловості Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Людмила Кузьменко нагороджена дипломом за колекцію «ХАКІ DAY» на Міжнародному фестивалі моди «Губернський стиль».

Фестиваль проходив у Воронежі за офіційною програмою національної академії індустрії моди за підтримки міністерства промисловості і торгівлі Російської Федерації. Роботи конкурсантів оцінювало представницьке журі на чолі з патріархом російської моди легендарним В’ячеславом Зайцевим. У складі журі працювали міжнародні аналітики моди Віктор Кузьмічов, Олександр Хількевич, Ольга Користова та інші фахівці fashion-індустрії. У конкурсному показі брали участь як новачки, так і професіонали з 44 регіонів Росії та України. Молоді модельєри представили на суд публіки близько 140 колекцій у шести номінаціях.

Місто Луганськ на фестивалі представляли студентки Далівського університету. Людмила Кузьменко брала безпосередню участь у конкурсному показі зі своєю колекцією «хакі DAY» у номінації Pret-a-Porter. У групі підтримки Людмили були старший викладач кафедри легкої і харчової промисловості Олена Дем’яненко, студентка п’ятого курсу Дарина Волинець та випускниця університету Світлана Свєтошенко. Два роки тому Світлана брала участь у цьому фестивалі і як ні хто інший змогла направити конкурсантку. Посильну допомогу в участі на конкурсі зробила Луганська фірма САПРЛегпром, яка є філією кафедри. Директор з виробництва Наталія Величко займала місце в експертній раді фестивалю. «Участь у фестивалі такого рівня – вже досягнення! – Стверджує завідувачка кафедри легкої і харчової промисловості СНУ ім. В. Даля доцент Інна Дейнека. – Людмила Кузьменко гідно представила Далівський університет, ефектно заявила про себе як про молодого дизайнера. І диплом, який вона привезла з Воронежа, став чудовим подарунком до майбутнього професійного свята».

До речі, напередодні святкування Дня працівників легкої промисловості Луганська обласна державна адміністрація і Луганська обласна рада нагородили почесною грамотою за багаторічну плідну роботу, значні досягнення у професійній діяльності завідувачку кафедри легкої і харчової промисловості Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Інну Дейнеку.


Підготувала Зоя Шаповалова